-10%

Намисто з натурального аквамарину з металевими вставками, довжина виробу 60 см
684 ₴
615,60 ₴
- В наявності
- Код: М 00075
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці розкішні намиста з натурального аквамарину з металевими вставками додадуть вашому образу витонченість і елегантність. Бусини розміром 10x8 мм розташовані на міцній волосіні та заворожують своїм ніжним блакитним відтінком, характерним для аквамарину. Довжина прикраси 60 см, що дає змогу носити його як окремо, так і поєднувати з іншими аксесуарами. Зручна застібка-карабін забезпечує надійне кріплення.
Аквамарин символізує спокій і гармонію, роблячи ці намисто ідеальним вибором для будь-якого випадку. Додайте у свою колекцію прикрасу з природною енергетикою та вишуканим стилем.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аквамарин |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 78 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бірюзовий і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615,60 ₴


