-10%

Намисто з каменю "Котяче око" на шовковій нитки — стиль і магія в одному прикрасі
734 ₴
660,60 ₴
- В наявності
- Код: Ск 14334/14339
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці елегантні намистини з каменю "Котяче око" (ім.)на міцній шовковій нитці заворожують своїм блиском і неповторним оптичним ефектом. Великі намистини розміром 30х20 мм поєднуються з дрібними вставками діаметром 6 мм, створюючи цікавий контраст і привертаючи увагу. Застібка-карабін забезпечує зручність і надійність. Загальна довжина 50 см робить намисто універсальними — вони підходять і для повсякденного носіння, і для створення витонченого вечірнього образу.
Відчуйте магію котячого ока, додавши цю прикрасу до своєї колекції!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 65 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 30 мм |
| Камені вставки | Котяче око |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 500 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660,60 ₴



