-8%

Браслет із натурального аквамарину на гумці довжина 19 см
960 ₴
883,20 ₴
- В наявності
- Код: 199/1295
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 30 мм |
| Камені вставки | Аквамарин |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 19 |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Напульсник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 883,20 ₴



