-10%

Намисто з шматочків Натурального граната ручна робота на сітці з чеського бісеру
2 043 ₴
1 838,70 ₴
- В наявності
- Код: К 00567
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 500 мм |
| Камені вставки | Гранат |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бордовий і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 838,70 ₴



