-8%

Браслет із каменю "Кошаче око" – стильний аксесуар, у класичному стилі, довжина 18 см
358 ₴
329,36 ₴
- В наявності
- Код: Т 00156
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ефектний браслет із каменю "Кошиче око" підкреслить вашу індивідуальність. Бусини розміром 20х15 мм створюють унікальний перелив, характерний для цього каменю, додаючи загадковості та елегантності вашому образу.
Довжина браслета становить 18 см, він виготовлений на міцній гумці, що гарантує зручність у носінні та надійну фіксацію. Цей браслет стане стильним акцентом як для повсякденних, так і для вечірніх вбрань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 35 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 25 мм |
| Камені вставки | Котяче око |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,36 ₴


