-8%

Браслет із котячого ока
326 ₴
299,92 ₴
- В наявності
- Код: М 00190
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 35 г |
| Довжина | 170 мм |
| Камені вставки | Котяче око |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,92 ₴


