-8%

Браслет із натурального родоніту намистина 25*15 мм
684 ₴
629,28 ₴
- В наявності
- Код: Ск 18340
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 27 г |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Родоніт (Орлец) |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 14 |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Напульсник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629,28 ₴


