
Браслет із рожевого кварцу
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: К 00175
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Кварц рожевий |
| Стать | Унісекс |
| Розмір max | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рожевий і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴


