Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 30 мм |
| Камені вставки | Кварц рожевий |
| Кількість каменів | 15 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847 ₴



