-10%

Намисто місячний камінь, намистини — кульки різного розміру прозоро блакитного кольору на шовковій нитці.
від 653 ₴
від 587,70 ₴
- В наявності
- Код: К 00188
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з місячного каменю (синт.) прозоро блакитного кольору на шовковій нитці.
Розмір намистин різний: від 12 мм, 14 мм,16 мм. Розмір намистин на вибір.
Довжина виробу 45-50 см. Застібка-карабін.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 95 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 500 мм |
| Камені вставки | Місячний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Ширина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 587,70 ₴


