-10%

Намисто з бірюзи прес.з металевими вставками 45 см — енергетичні камені, застібка-карабін
310 ₴
279 ₴
- В наявності
- Код: К 00170
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто завдовжки 45 см, виготовлені з пресованої бірюзи та доповнені стильними металевими вставками. Буси зібрані на міцній волосіні, а застібка-карабін забезпечує надійність і зручність під час носіння. Бірюза, відома своїм яскравим блакитним забарвленням і символізує захист і удачу. Ці намиста додають чудовий акцент у вашому образі та підкреслюють вашу природну витонченість. Ідеально підходить для тих, хто цінує природні камені та сучасний дизайн.
Розмір намистин 6 і 10 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 54 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴


