-10%

Намисто з бірюзи прес.зеленого та блакитного кольору 10 мм із металевими вставками довжина виробу 45 см
537 ₴
483,30 ₴
- В наявності
- Код: К 00415
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з бірюзи та металевих вставок на волосіні.
Розмір намистин 10 мм.
Довжина виробу 45-50 см.
Застежка - карабин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 56 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 450 мм |
| Камені вставки | Бірюза |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483,30 ₴


