-10%

Намисто з натурального сердоліка на шовковій нитці, 70 см, амулет для здоров'я та щастя
1 302 ₴
1 171,80 ₴
- В наявності
- Код: ск 345678
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишукане намисто з натурального сердолика у світло-коричневих тонах, виготовлене на шовковій нитці, привертає увагу своєю елегантністю і символізмом. Довгуваті намистини сердолика, що символізують життєву енергію, гармонію та любов, надають прикрасі унікального характеру. Намисто завдовжки 70 см підходить для жінок різного віку і стане чудовим доповненням до будь-якого стилю. Камінь сердолик відомий своїми цілющими властивостями: як амулет він захищає від голоду та хвороб, а як талісман приносить любов, здоров'я і щастя. Надійна застібка-карабін гарантує комфорт і безпеку в носінні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Сердолік |
| Розмір max | 35 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Кількість каменів | 35 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171,80 ₴


