-8%

Браслет із натуральної яшми в зелено-коричневих тонах намистина круглої форми довжина 18 см
342 ₴
314,64 ₴
- В наявності
- Код: Т00411
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Яшма |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 14 |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314,64 ₴


