-8%

Браслет гірський кришталь на гумці 12 мм діаметр намистин
391 ₴
359,72 ₴
- В наявності
- Код: Ск 62143
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Довжина | 10 мм |
| Камені вставки | Гірський кришталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Тип браслета | М'який |
| Кількість каменів | 14 |
| Розмір браслета (см) | 19 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Тип | На руку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 359,72 ₴


