-10%

Намисто із натурального тигрового ока коричневого кольору по наростаючій 6-10 мм 50 см
586 ₴
527,40 ₴
- В наявності
- Код: к 09875
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з тигрового ока, нанизані на волосінь.
Величина намистин від 6 до 10 мм.
Замок - карабин.
Довжина виробу 45-50 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Тигрове око |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 78 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Кількість каменів | 28 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527,40 ₴


