-12%

129876 Браслет Шпінель, Опал 19 см.
1 180 ₴
1 038,40 ₴
- В наявності
- Код: 129876
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір каменю
Бренд: SUNSTONES
Тип замочка: Карабін (+4 см ланцюжок)
Довжина: 19 см.
Діаметр: 3 мм.
Матеріал: Срібло (925)
Якість: гарна
Камінь: Шпинель (нат.)
Камінь2: Опал (нат.)
Колір: Чорний
Колір: Різнобарвний
Колір3: Срібний
Вага: 3,26 г.
Бренд: SUNSTONES
Тип замочка: Карабін (+4 см ланцюжок)
Довжина: 19 см.
Діаметр: 3 мм.
Матеріал: Срібло (925)
Якість: гарна
Камінь: Шпинель (нат.)
Камінь2: Опал (нат.)
Колір: Чорний
Колір: Різнобарвний
Колір3: Срібний
Вага: 3,26 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шпінель, Опал благородний |
| Розмір max | 5 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 4 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Камінь2 | Опал |
| Діаметр | 3 мм. |
| Колір 2 | Різнобарвний |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Шпинель |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038,40 ₴



