-8%

123298 Браслет із натурального гірського кришталю на гумці — прозоре сяйво, 18 см
428 ₴
393,76 ₴
- В наявності
- Код: 123298
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий браслет із натурального гірського кришталю з намистинами 10 мм зачаровує своїм прозорим блиском і витонченістю. Камінь гірський кришталь відомий своєю чистотою і легким сяйвом, які привносять свіжість і гармонію у ваш образ.
Довжина браслета — 18 см, виготовлена на гумці, що забезпечує зручну посадку на зап'ястку та легкість у носінні. Універсальний аксесуар, який підійде як для повсякденного стилю, так і для особливих випадків.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Гірський кришталь |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 56 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Круг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Кришталевий |
| Діаметр | 10 мм. |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Гірський кришталь |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,76 ₴



