-8%

Браслет із натурального шліфованого бурштину 18 см – класика в елегантному виконанні
562 ₴
517,04 ₴
- В наявності
- Код: Я 000051
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний браслет із шліфованого натурального бурштину довжиною 18 см – це витончений аксесуар, який підкреслить природну красу та ваш індивідуальний стиль. Камінці у формі кульок діаметром 6 мм мають гладеньку текстуру і приємний, теплий відтінок бурштину. Кожен браслет унікальний, тому колір каменів може незначно відрізнятися, надаючи кожному виробу особливого характеру. Цей браслет з натурального бурштину ідеально підходить як для повсякденного носіння, так і для особливих моментів, підкреслюючи вашу елегантність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Бурштин |
| Розмір max | 6 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 9 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517,04 ₴



