Новинка
-12%

Гердан "Калина 1" з чеського бісеру в класичному стилі прямий довжина 65 см ручна робота
1 980 ₴
1 742,40 ₴
- В наявності
- Код: Я 0000041
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гердан із чеського бісеру 1 сорту ручної роботи станкового плетіння
Довжина 70 см Пряма в класичному стилі, без застібки
Ширина планки 50 мм, ширина кулона 100 мм
Використано 13 кольорів і відтінків
Власне виробництво
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Бісер |
| Тип виробу | Кольє |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика вишивки | Квіти |
| Кількість кольорів бісеру | 11-15 |
| Діаметр | 2 мм |
| Вид бісеру | Непрозорий |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 10 см |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 100 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 742,40 ₴



