-10%

118246 Намисто з малахіту та срібла (925), 47+4 см — натуральний камінь
4 054 ₴
3 648,60 ₴
- В наявності
- Код: 118246
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто з натурального малахіту зі срібною фурнітурою (925 проби). Гладкі кульки діаметром 10,5 мм підкреслюють насичений зелений колір каменю. Довжина прикраси 47 см із додатковою 4-сантиметровою ланцюжком для зручного регулювання. Застібка-карабін забезпечує надійність і комфорт.
Вага 87,5 г, стильний дизайн і природна краса малахіту роблять цю прикрасу ідеальним вибором для створення витонченого образу.
Вага 87,5 г, стильний дизайн і природна краса малахіту роблять цю прикрасу ідеальним вибором для створення витонченого образу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Малахіт |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 88 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Серебро(925) |
| Діаметр | 10.5 мм. |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Малахіт |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 648,60 ₴



