-15%

116984 Буси з агату та гірського кришталю, 66 см — стильний акцент із природною енергетикою
928 ₴
788,80 ₴
- В наявності
- Код: 116984
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці намиста завдовжки 66 см, виготовлені з каменю агату та гірського кришталю, створюють витончений акцент, що запам'ятовується у вашому образі. Камені діаметром 14 мм оформлені як гладкі кульки та кордони, що поєднують у собі колір насиченого малинового агату та сяйного прозорого кришталю. Прикраса виготовлена з міцним карабіном зі сталі. З вагою 76,6 г, намиста приємно відчуваються на шиї, залишаючись комфортними під час носіння. Цей аксесуар ідеально підходить для створення як повсякденного, так і вечірнього образу, підкреслюючи вашу індивідуальність і почуття стилю. Прекрасний вибір для шанувальниць прикрас,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гірський кришталь, Агат |
| Розмір max | 14 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 76 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Малиновий |
| Камінь2 | Гірський кришталь |
| Діаметр | 14 мм. |
| Колір 2 | Кришталевий |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788,80 ₴



