
116660 Браслет із рожевого кварцу 15 см — натуральний камінь, на гумці, стильний аксесуар
421 ₴
- В наявності
- Код: 116660
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натуральний браслет із рожевого кварцу діаметром 10 мм — ідеальний аксесуар для тих, хто шукає елегантність і спокій. Рожевий кварц, відомий своїми заспокійливими та захисними властивостями, стане вашим особистим талісманом, додаючи вишуканого акценту до будь-якого образу. Браслет виготовлений без замка на міцній гумці, що дає змогу легко носити його та підходить для більшості розмірів зап'ястя. Довжина браслета 15 см, вага 26,9 г. Подаруйте собі або близьким цей стильний і значущий аксесуар!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц рожевий |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 26 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 10.5 мм. |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Рожевий кварц |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴



