-15%

115938 Буси із сірого агату — стильна прикраса, 43 см
1 280 ₴
1 088 ₴
- В наявності
- Код: 115938
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці вишукані намистини з натурального агату з розмірами каменів 25x20 мм стануть прекрасним доповненням вашого образу. Довжина бус становить 43 см, що робить їх ідеальними для повсякденного носіння. Поєднання сірого та коричневого кольорів надає прикрасі унікальності та стилю.
Виготовлені з якісної сталі, намиста забезпечують довговічність і сучасний вигляд. Надійна застібка-карабін гарантує безпеку та зручність у використанні. З вагою 76,7 г, ці намиста ідеально підійдуть як для офісного стилю, так і для вечірнього виходу, стаючи чудовим подарунком для поціновувачів красивих аксесуарів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 25 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 77 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Овал |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Колір 2 | Коричневий |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088 ₴



