-10%

114365 Намисто з натурального корала 48 см, 15x12 мм — червоний камінь, сталевий замок
946 ₴
851,40 ₴
- В наявності
- Код: 114365
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто завдовжки 48 см, виготовлені з натурального корала, розміром 15x12 мм. Яскравий червоний корал у поєднанні зі срібним сталевим замком додає прикрасі вишуканості та стилю. Матеріал сталь гарантує довговічність і надійність, а вага 58,9 г підкреслює якість виробу. Корали відомі своїми захисними властивостями та гармонією, яку вони привносять у образ. Ці намисто стануть чудовим доповненням як до повсякденного, так і вечірнього вбрання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 15 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | B |
| Камінь | Корал |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851,40 ₴




