
113238 Намисто із натурального корала, 48 см, яскравий червоний корал у стилі бохо
1 620 ₴
1 458 ₴
- В наявності
- Код: 113238
Ці вишукані намистини з натурального корала завдовжки 48 см ідеально підійдуть для створення стильних і виразних образів. Камені корала розміром 7x5 мм і форма крихти надають прикрасі динамічності та текстури, а яскравий червоний колір додає енергії та яскравості. Намисто виготовлені без замка, що дає змогу носити їх різними способами, створюючи різні образи.
Корали — камені, які символізують пристрасть і життєву силу, що приносить гармонію. Ці буси стануть універсальним аксесуаром для будь-якого стилю, від повсякденного до вечірнього, а їхня довжина та легка вага (89,6 г) роблять їх зручними для щоденного носіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 7 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 89 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | B |
| Камінь | Корал |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
- Ціна: 1 458 ₴



