-8%

113073 Браслет із натуральних перлів на гумці — ніжний акцент, 18 см
600 ₴
552 ₴
- В наявності
- Код: 113073
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витончений браслет із натуральних молочних перлів, якістю А+, стане елегантним акцентом для вашого образу. Бусини діаметром 8 мм мають м'який блиск і природну текстуру, яка надає прикрасі особливу чарівність.
Довжина браслета — 18 см, він зібраний на зручній гумці, що забезпечує легкість і комфорт у носінні без застібок. Ця універсальна прикраса ідеально підходить для щоденного носіння й підкреслить ваш стиль у особливі моменти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 18 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 8 мм. |
| Тип замочка | Без замка (Резинка) |
| Якість | А + |
| Камінь | Перли |
| Тип товару | Браслети |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552 ₴



