
Набір із шматочків нат.бірюзи
2 182 ₴
- В наявності
- Код: Я9765444
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 98 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Комплект |
| Камінь | |
| Камінь | Бірюза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 182 ₴


