-10%

108113 Довге намисто з натурального аметисту 88 см — фіолетова крихта без замка
541 ₴
486,90 ₴
- В наявності
- Код: 108113
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантні намисто завдовжки 88 см із натурального аметисту на міцній волосіні. Камені у формі крихти розміром 8х5 мм створюють ефектну текстуру, підкреслюючи природну красу фіолетового відтінку. Легкість і відсутність замка роблять цю прикрасу універсальною і зручною в носінні. Вага 53,41 г дає змогу намиста комфортно носити впродовж усього дня. Аметист відомий своїми гармонізувальними властивостями та додасть вишуканості у ваш образ. Ідеальний вибір для тих, хто цінує натуральні камені та стильні аксесуари.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 53 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486,90 ₴




