-10%

094063 Намисто з натурального корала 42 см, червоний, витончений карабін
341 ₴
306,90 ₴
- В наявності
- Код: 094063
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні намисто з натурального корала насиченого червоного кольору. Дзвіни розміром 10х4 мм створюють елегантний і гармонійний дизайн. Довжина 42 см — ідеальний вибір для акценту в повсякденному або вечірньому образі.
Надійна застібка-карабін зі сталі забезпечує зручність і довговічність. Вага прикраси — лише 16,5 г, що робить його легким і комфортним у носінні. Підкресліть свою яскравість і витонченість із цим аксесуаром!
Надійна застібка-карабін зі сталі забезпечує зручність і довговічність. Вага прикраси — лише 16,5 г, що робить його легким і комфортним у носінні. Підкресліть свою яскравість і витонченість із цим аксесуаром!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 16 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306,90 ₴




