-10%

070361 Намисто з каменю "Золотий пісок", 52 см, елегантне поєднання коричневого та срібного
830 ₴
747 ₴
- В наявності
- Код: 070361
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці стильні намистини з каменю "Золотий пісок" завдовжки 52 см привернуть увагу своїм насиченим коричневим кольором із сяйними ішвидками. Камені розміром 17х15 мм гармонійно поєднуються зі сріблястими елементами, створюючи елегантний і сучасний образ. Зручна застібка-карабін забезпечує надійність і комфорт у носінні.
Буси ідеально підійдуть для прихильників унікальних прикрас, які підкреслять вашу індивідуальність. Цей аксесуар стане прекрасним доповненням до вечірнього вбрання або вишуканим акцентом у повсякденному образі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Розмір max | 17 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 109 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Золотий Пісок |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴



