-10%

094241 Намисто з бірюзи та чеського кришталю, 60 см — вишуканий блиск
715 ₴
643,50 ₴
- В наявності
- Код: 094241
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні намисто завдовжки 60 см із пресованої бірюзи та чеського кришталю. Камені розміром 14х10 мм у поєднанні з елементами діаметром 8 мм створюють ефектний дизайн, що підкреслює свіжість блакитного й білого кольорів.
Надійний карабін і міцна сталева фурнітура гарантують зручність і довговічність. Вага виробу — 81,25 г, що робить його одночасно виразним і комфортним. Ця прикраса стане яскравим акцентом як у повсякденному, так і у вечірньому образі.
Надійний карабін і міцна сталева фурнітура гарантують зручність і довговічність. Вага виробу — 81,25 г, що робить його одночасно виразним і комфортним. Ця прикраса стане яскравим акцентом як у повсякденному, так і у вечірньому образі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Розмір max | 14 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 81 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Камінь2 | Чеський кришталь |
| Діаметр | 8 мм. |
| Колір 2 | Білий |
| Тип замочка | Карабін |
| Колір3 | Срібний |
| Камінь | Бірюза |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643,50 ₴



