-10%

075635 Намисто з натурального аметисту 51 см, елегантний фіолетовий дизайн
782 ₴
703,80 ₴
- В наявності
- Код: 075635
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витончені намисто з натурального аметисту насиченого фіолетового кольору. Великі ланки розміром 15х4 мм створюють стильний та виразний образ. Довжина прикраси — 51 см, а надійна застібка-карабін забезпечує зручність у носінні.
Вага виробу — 65,18 г, що підкреслює високу якість каменів. Ці намисто стануть яскравим акцентом у вашому гардеробі, ідеально підходячи як для особливих випадків, так і для повсякденного носіння.
Вага виробу — 65,18 г, що підкреслює високу якість каменів. Ці намисто стануть яскравим акцентом у вашому гардеробі, ідеально підходячи як для особливих випадків, так і для повсякденного носіння.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Розмір max | 15 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип замочка | Карабін |
| Камінь | Аметист |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 703,80 ₴




