-10%

091640 Намисто з чорного агату з ланцюжком — стильна прикраса, 47 см
326 ₴
293,40 ₴
- В наявності
- Код: 091640
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці елегантні намистини з натурального чорного агату з розмірами каміння 10x5 мм стануть вишуканим акцентом вашого образу. Довжина бус становить 47 см із додаванням 4 см ланцюжка, що дає змогу регулювати довжину під ваш стиль.
Виготовлені з якісної сталі, намиста мають гарні експлуатаційні характеристики та сучасний вигляд. Надійна застібка-карабін гарантує безпеку та зручність у використанні. З вагою 27,64 г, ці намиста ідеально підійдуть як для повсякденного, так і для вечірнього образу, стаючи чудовим подарунком для поціновувачів стильних аксесуарів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 10 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 28 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип замочка | Карабін (+4 см ланцюжок) |
| Колір3 | Срібний |
| Якість | Гарне |
| Камінь | Агат |
| Тип товару | Намисто |
| Тип товару | Натуральні Камені |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293,40 ₴



