-10%

Намисто з пресованого корала червоного кольору в 3 ряди з металевими намистинами 3 мм
815 ₴
733,50 ₴
- В наявності
- Код: к 8765443
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з корала/прес червоного кольору в 3 ряди
Розмір намистин 10 мм, 6 мм, 8 мм
Довжина по внутрішньому краю 45 см по зовнішньому 55 см
Металеві вставки з біжутерійного сплаву
Застібка-карабін
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 47 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 470 мм |
| Камені вставки | Корал |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Червоний і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733,50 ₴


