
Браслет із рожевого кварцу та котячого ока ручна робота із золотистими краплями
522 ₴
- В наявності
- Код: 4567899
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарний і ніжний браслет із крихт рожевого кварцу та намистин котячого ока в ніжних рожевих тонах.
Розмір намистин 10 мм
Браслет на гумці з добавками золотистої фурнітури.
Розмір 18 см, можливо, виготовлення під замовлення в потрібному розмірі.
Возможна дозаказ ожерелья и сережек
Вага 45 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 г |
| Довжина | 180 мм |
| Камені вставки | Кварц рожевий |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴


