
Кольє із шматочків натурального нефриту ручна робота на бісерній основі
1 879 ₴
1 691,10 ₴
- В наявності
- Код: я0000221
Це красиве й оригінальне кольє ручної роботи поєднує в собі натуральну крихту нефриту та намистини кришталю діаметром 4 мм, створюючи унікальний та елегантний образ. У прикрасу вставлені пластинки з біжутерійного металу, який не окиснюється й не чорниме, що надає кольє додаткової вишуканості та довговічності.
Довжина виробу — 50 см, що ідеально підходить для повсякденного носіння й особливих випадків. Застібка у вигляді коробочки з гарною трояндочкою додає вишуканості й оригінальності цьому прикрасі. Вага кольє — 103 г, що надає йому відчутної, але комфортної маси.
Це кольє стане стильним акцентом у вашому образі, поєднуючи природні елементи та сучасний дизайн, і підкреслить вашу індивідуальність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Нефрит |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 103 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Кількість каменів | 100 |
| Застібка | Замок-коробка |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
- Ціна: 1 691,10 ₴


