-8%

Браслет-криталь ручна робота на бісерній основі чорно-білого кольору
358 ₴
329,36 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: я0000260
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 г |
| Довжина | 210 мм |
| Кількість каменів | 80 шт. |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Розмір браслета (см) | 21 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Напульсник |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,36 ₴


