-10%

Намисто з яшми епідот на волосіні, 50 см, стиль і природа
629 ₴
566,10 ₴
- В наявності
- Код: К 00214
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці вишукані намистини з натуральної яшми та епідоту на волосіні — ідеальний вибір для тих, хто цінує природну красу й елегантність. Бусини розміром 6 мм з огранкою надають виробу вишуканого вигляду, підкреслюючи індивідуальність і стиль. Довжина виробу — 50 см, що робить намисто універсальними для різного вбрання. Надійна застібка-карабін забезпечує комфорт у носінні.
Яшма та епідот — камені, відомі своїми зміцнювальними та гармонізувальними властивостями, які приносять спокій і впевненість. Ці намиста стануть прекрасним доповненням до будь-якого образу та джерелом позитивної енергії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Камені вставки | Яшма |
| Розмір max | 6 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Кількість каменів | 48 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,10 ₴


