-10%

Намисто із чорного агату прес. на шовковій нитки, 45 см, елегантний стиль
486 ₴
437,40 ₴
- В наявності
- Код: 124/495
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці вишукані намистини з натурального чорного агату на шовковій нитці — ідеальний вибір для тих, хто цінує класичний стиль і витонченість. Бусини діаметром 8 мм надають виробу елегантного та вишуканого вигляду, а шовкова нитка додає легкості й елегантності. Довжина виробу — 45 см, що робить намисто зручними для повсякденного носіння та стильного вбрання. Застібка-карабін гарантує надійність і зручність.
Чорний агат символізує силу та захист, допомагає зберігати внутрішній спокій і впевненість. Ці намиста — прекрасне доповнення до будь-якого образу, що додає вишуканості та яскравості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат |
| Розмір max | 6 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 90 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Кількість каменів | 50 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Камінь |
| Колір і відтінок | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437,40 ₴


