-10%

Намисто з котячим оком (улексит) на волосіні, 45 см, стиль і магія
568 ₴
511,20 ₴
- В наявності
- Код: 3/590
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці приголомшливі намиста з котячим оком (улекситом) на волосіні — символ витонченості та магії. Бусини розміром 8 мм створюють яскравий акцент завдяки своєму характерному сяйву та змінюваному кольору, що схоже на око кішки. Довжина виробу — 45 см, що робить їх ідеальними для створення стильних і ефектних образів. Застібка-карабін забезпечує надійність і зручність у носінні.
Котяче око — камінь, який вважається талісманом удачі та захисту, а також допомагає в досягненні гармонії та внутрішнього спокою. Ці намисто будуть прекрасним доповненням до будь-якого вбрання й підкреслять вашу індивідуальність і стиль.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Котяче око |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 75 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,20 ₴


