-10%

Намисто з натурального аквамарину в огранці ,довжина виробу 50 см
796 ₴
716,40 ₴
- В наявності
- Код: И 16365
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці витончені буси з натурального аквамарину довжиною 50 см стануть розкішним акцентом у вашому образі. Кожна бусина розміром 8x6 мм майстерно огранована, що надає прикрасі ніжний блиск і особливу глибину кольору. Буси зібрані на міцній шовковій нитці та оснащені зручною застібкою-карабіном, що гарантує надійність і комфорт під час носіння. М'які блакитні відтінки аквамарину додадуть вашому стилю легкості та гармонії, створюючи атмосферу спокою та природної краси. Ідеально підходять для повсякденних образів і особливих подій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 54 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 500 мм |
| Камені вставки | Аквамарин |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 42 |
| Застібка | Карабін |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716,40 ₴


