-10%

Намисто зі шматочків натурального цитрину в поєднанні з чеським бісером довжина виробу 50 см
489 ₴
440,10 ₴
- В наявності
- Код: Т 00525
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Намисто з натурального цитрину та чеського бісеру на волосіні
Розмір намистин — крихта
Довжина виробу 50 см
Застібка-карабін
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 49 г |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 500 мм |
| Камені вставки | Цитрин |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Жовтий і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440,10 ₴


