-8%

Браслет із натурального авантюрину "Ніч Каїра" — магія глибокого синього
586 ₴
539,12 ₴
- В наявності
- Код: Т 00404
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей елегантний браслет із натурального авантюрину "Ніч Каїра" заворожує глибоким синім відтінком із мерехтливим ефектом, який надає каменю унікальної магії. Бусини великого розміру 20х15 мм нанизані на міцну гумку, що робить браслет зручним для повсякденного носіння. Довжина браслета — 17 см, ідеально підходить для створення стильного та таємничого акценту у вашому образі. Нехай сяйво нічного неба завжди буде з вами з цією вишуканою прикрасою!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 34 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 170 мм |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Стать | Жіноча |
| Розмір max | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 14 |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | 17 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 539,12 ₴


