-8%

Браслет із коричневого авантюрину 18 см на застібці
522 ₴
480,24 ₴
- В наявності
- Код: Ск 70285
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Браслет із натурального авантюрину (золотий пісок) на шовковій нитці
Розмір намистин різний
Розмір браслета 18 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 25 г |
| Довжина | 15 мм |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Основні | |
| Кількість каменів | 9 |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480,24 ₴


