-8%

Браслет лазурит овальної форми синього кольору із золотистими прожилками довжина 19 см
815 ₴
749,80 ₴
- В наявності
- Код: 1/950
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 34 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 190 мм |
| Камені вставки | Лазурит |
| Стать | Унісекс |
| Розмір max | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749,80 ₴


