Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30 г |
| Вид виробу | Браслет |
| Довжина | 12 мм |
| Стать | Унісекс |
| Розмір max | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Форма каменю | Круг |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



