Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість каменів | 6 шт. |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Стать | Жіноча |
| Розмір браслета (см) | 18 |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тематика малюнка/форми | Трапеція |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | М'який |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴



