-10%

Намисто з пресованої бірюзи блакитного кольору, 45 см, стиль і елегантність
438 ₴
394,20 ₴
- В наявності
- Код: К 00187
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
v
Ці вишукані намистини з пресованої бірюзи блакитного кольору — ідеальний аксесуар для створення свіжого та яскравого образу. Бусини діаметром 8 мм надають прикрасі легкість і витонченість. Довжина виробу варіюється від 45 до 50 см, що робить намисто універсальними для різних стилів і вбрань. Застібка-карабін забезпечує надійність і зручність у носінні.
Бірюза відома своїми цілющими властивостями та символізує гармонію, спокій і удачу. Ці намиста стануть прекрасним доповненням до будь-якого гардероба й привертатимуть увагу своїм яскравим і унікальним кольором.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Розмір max | 8 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Вага | 35 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний і його відтінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394,20 ₴



