-10%

Намисто авантюрин Золотий пісок довжина 50 см
1 378 ₴
1 240,20 ₴
- В наявності
- Код: Т 00472
+380 (68) 589-61-05
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантне кольє завдовжки 50 см із каменю авантюрину «Золотий пісок», що приваблює своїм сяйвом і вишуканим відтінком. Бусини розміром 8 мм і 30х10 мм оформлені комбінованими формами та надають виробу неповторного стилю. Застібка-карабін забезпечує надійність і зручність у носінні. Ця прикраса стане витонченим акцентом у вашому образі, з огляду на вашу індивідуальність і витонченість. Авантюрин відомий своїми енергетичними явищами та символізує удачу та гармонію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Авантюрин |
| Розмір max | 30 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 110 г |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Кількість каменів | 25 |
| Застібка | Карабін |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал виготовлення виробу | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240,20 ₴


